identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Myftiu Gezim Kopani zhvilloi nje takim me prinderit e nxenesve te Kur'anit Puke

Shko poshtë

Myftiu Gezim Kopani zhvilloi nje takim me prinderit e nxenesve te Kur'anit Puke

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Sat Jan 23, 2016 5:08 pm

Gjate paradites se sotme date 23.01.2016 Myftiu Gezim Kopani zhvilloi nje takim me prinderit e nxenesve te Kur'anit prane qendres se Shoqates Bashkesia Kultura Islame Puke.
Ne kete takim Myftiu Gezim Kopani pasi falenderoi kontribuesit e ketyre kurseve shoqaten Istanbul dhe Shoqaten Bashkesia Kultura Islame Puke ndaloi pak mbi rendesin qe prinderit mysliman duhet tu kushtojne kurseve islame. Jane keto kurse qe me mesimet islame ne te cilat jepen te arrin te kultivojne ne zemrat e femijeve dhe brezit te ri, vlerat islame. Prandaj te gjithe sebashku mund dhe duhet te ti rrisim sa me shume numrin e nxenesve ne keto kurse.
Gjate takimit prinderit kerkuan mbeshtetjen e Komunitetit Mysliman per arsimimin me dijen islame te brezit te ri ne rrethin e Pukes.
Kurset islame prane qendres se shoqates Bashkesia Kultura Islame Puke vijojne qe nga viti 1998 nga ku kan marr mesim mbi 1000 famije mysliman dhe jo vetem.
Puke me: 23.01.2016
http://islami-puke.blogspot.al/2016/01/myftiu-gezim-kopani-zhvilloi-nje-takim.html

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi