identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Myftiu i Pukes Gezim Kopani ka zhvilluar nje takim pune me kreun e Bashkise Puke

Shko poshtë

Myftiu i Pukes Gezim Kopani ka zhvilluar nje takim pune me kreun e Bashkise Puke

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Thu Oct 29, 2015 2:02 pm


Me date 22 tetor 2015 Myftiu i rrethit te Pukes Gezim Kopani ka zhvilluar nje takim pune me kreun eBashkise Puke z.Gjon Gjonaj.

Ne takim eshte diskutuar ne lidhje me disa projekt ide qe Myftinia e rrethit Puke mendon te zhilloj ne qytetin e Pukes konkretisht tek; Xhamia e Koder Hanit Puke dhe ne fshatrat Rrape dhe Kabash.

Po ashtu ne takim eshte diskutuar edhe per disa çeshtjete tjera.

Date; 22.10.2015

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
Forumi Vizitor
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi