identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Myftiu Gezim Kopani priti ne nje takim perfaqsuesit e shoqates “Perpjekje”

Shko poshtë

Myftiu Gezim Kopani priti ne nje takim perfaqsuesit e shoqates “Perpjekje”

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Sat Jan 23, 2016 5:06 pm

Sot me 23.01.2016 Myftiu i Pukes Gezim Kopani priti ne nje takim kreun e shoqates “Perpjekja” Dritan Sylia i cili shoqerohej edhe me disa anetere te tjere te kesaj shoqate.
Ky takim u zhvillua ne kuader te bashkepunimit qe Myftinia e rrethit Puke ka bere me shoqaten Perpjekja. Me kete rast Myftiu Gezim Kopani falenderoi kryetarin e shoqates Perpjekja per bashkepunimin dhe ndihme e dhene Myftinise se rrethit Puke dhe nepermjet saj dhjetra familjeve ne nevoje myslimane ne Puke.

Ne fjalen e tij Dritan Sylia nder te tjera tha: “Falenderojme Myftinin e Pukes per bashkepunimin dhene duke realizuar sebashku vitin e kaluar projektin e “mishit te kurbanit” nga ku perfituan dhjetra familje ne nevoj. Ky bashkepunim do vijojne ne te mire te motrave dhe vellezerve mysliman.
/myftiniapuke.org

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
Forumi Vizitor
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi