identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Myftiu i Pukes Gezim Kopani takim pune me kryetarin e KMSH-se H.Skender Bruçaj

Shko poshtë

Myftiu i Pukes Gezim Kopani takim pune me kryetarin e KMSH-se H.Skender Bruçaj

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Fri Mar 10, 2017 10:32 pm


Myftiu i Pukes Gezim Kopani i shoqeruar nga disa Anetare te Keshillit te Myftinise Puke zhvilloi me date 09 mars 2017 nje vizite pune ne Komunitetin Mysliman te Shqiperise. Delegacioni i Myftinise Puke u prit nga kryetari i Komunitetit Mysliman te Shqiperise H.Skender Bruçaj.

Gjate takimit Myftiu i Pukes Gezim Kopani i shpalosi kryetarit te KMSH-se projektet dhe planet e punes qe Myftinia Puke ka projektuar per gjate vitit 2017. Ndersa kreu i KMSH-se Skender Bruçaj pasi falenderoi Myftiu Gezim Kopani dhe Anetaret e Keshillit te Myftinise Puke per kontributin e dhene inkurajoi te vazhdojne ne kete rruge duke garantuar mbeshtetjen e KMSH-se per Myftinine e Pukes.

Gjate takimit vemendje e veçante ju kushtua mundesise se investimeve ne burime njerezore, xhami dhe te aktiviteteve te ndryshme sociale te cilat priten te zhvillohen pergjate vitit 2017.

09 mars 2017

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
Forumi Vizitor
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi