identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Myftiu i Pukes uron besimtaret me rastin e Fiter Bajramit

Shko poshtë

Myftiu i Pukes uron besimtaret me rastin e Fiter Bajramit

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Mon Jul 04, 2016 1:47 pm

Bismilahir Rahmanir Rahim13607966_10205141530978416_1196694177_n

Ne emer te Zotit. Meshiruesit . Meshireberesit.Te nderuar besimtare !

Ne keto momente, dite dhe nate te vecante kam kenaqesin qe nepermjet ketij mesazhi te uroj besimtaret mysliman te rrethit te Pukes agjerim te pranuar tek Allahu i Madheruar.

Sebashku perjetuam nje Ramazan te mbushur plot miresi dhe shprese. Ai mbushi zemrat tona me nijete dhe pune te vyera. U beme bashke ne ndihme te jetimeve, nevojçareve dhe u bashkuam ne tryezen vellazerore te iftarit.

Ne respekt te muajit Ramazan Zoti na dhuroi festen e Fiter Bajramit, prandaj ne kete nate Bajrami uroj te gjithe myslimanet e rrethit Puke dhe jo vetem Gezuar festen e Fiter Bajramit!

Qofshi cdo here ne rrugen e drejte dhe nen Miresine e Zotit te Gjithesise!

Mesazhi i urimit me rastin e Fiter Bajramit te Myftiut te Pukes

Gezim Kopani04 korrik 2016

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
Forumi Vizitor
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi