identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Urimi i Myftiut te Pukës Gëzim Kopani me rastin e festës së Fitër Bajramit

Shko poshtë

Urimi i Myftiut te Pukës Gëzim Kopani me rastin e festës së Fitër Bajramit

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Sat Jun 24, 2017 11:26 am


MESAZHI I URIMIT I MYFTIUT TË PUKËS GËZIM KOPANI ME RASTIN E FESTËS SË FITER BAJRAMIT

Të nderuar besimtarë mysliman të rrethit të Pukës!

Sot është dita e fundit e muajit Ramazan, muaji i paqës dhe i mëshirës. Ishte muaji Ramazan i cili qetësoj zemrat tona me lutje, ibadet dhe agjërim drejtuar Zotit të Gjithësisë.

Ky muaj na mësoj të jemi të qetë, të dashur, më human dhe mbi të gjitha më njerëzor duke ngritur lart vlerat islame.

Ky muaj na mësoj të jemi pran njëri-tjetrit jo vetem në dua por edhe në iftare.

Prandaj në këtë natë të Fitër Bajramit dëshiroj të uroj të gjithë besimtarët mysliman për një agjërim të pranuar, dua, lutje , sadaka, iftare të pranuara tek Allahu xh.sh

Gjithashtu në emrin tim përsonal por edhe të Myftinisë Pukë , të Komunitetit Mysliman të Shqipërise Ju uroj gëzuar festen e Fitër Bajramit!

Allahu ju gëzoftë në çdo hap të jetës Tuaj!

Myftiu i Pukës

Gëzim Kopani

24 qershor 2017

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi