Forumi Kulturor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fotografi - winter
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles EmptyFri Feb 09, 2024 11:28 am nga Arjeta

» Lidhja e fortë midis stomakut dhe shëndetit të tiroides
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles EmptyFri Feb 09, 2024 11:12 am nga Visiana

» Çfarë mund të tregojë fryrja e tepërt e stomakut për shëndetin
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles EmptyFri Feb 09, 2024 11:10 am nga Visiana

» Kurti në OKB: Nuk do të hakmerremi për vrasjen e 10 mijë qytetarëve tanë nga Serbia
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles EmptyFri Feb 09, 2024 11:01 am nga Albani

» Xhamia historike e Myftinisë Pukë , Kodërhani vatër përpjekjesh për Liri e Pavarësi të Atdheut
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles EmptyFri Feb 09, 2024 10:56 am nga Forum Kulturor

» Përurohet rindërtimi i xhamisë së vjetër të “ Kodër Hani ”, Pukë
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles EmptyFri Feb 09, 2024 10:54 am nga Forum Kulturor

» Fotografi te vjetra te Shqiperise
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles EmptyThu Sep 28, 2023 11:03 am nga Era

» Jo vetem mode por edhe ... - photo
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles EmptyThu Sep 28, 2023 10:34 am nga Bledari

» Vendim Kanunor Kishtar i at Nikolla Xhufka
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles EmptyThu Sep 28, 2023 10:03 am nga Donald

» Çifte - foto
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles EmptyThu Sep 28, 2023 9:23 am nga violeta

» Hixhab 2023 - 2024 Modele dhe style te ndryshme
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles EmptyThu Sep 28, 2023 9:16 am nga Esila

» Takim me Atëdhetarin dhe Artistin nga Medvegja
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles EmptyWed Sep 27, 2023 11:06 am nga Forum Kulturor

» Rexhep Abazi -Atëdhetari dhe Artisti nga Medvegja
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles EmptyWed Sep 27, 2023 11:05 am nga Forum Kulturor

» 100 VJET MYFTINIA PUKË 1923 - 2023
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles EmptyWed Sep 27, 2023 11:04 am nga Forum Kulturor

» Oda e Lumes dikur
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles EmptyWed Sep 27, 2023 11:03 am nga Forum Kulturor

Postuesit Kryesore
Admin (1314)
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_lcapGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Voting_barGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_rcap 
Forum Kulturor (928)
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_lcapGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Voting_barGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_rcap 
Albani (761)
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_lcapGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Voting_barGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_rcap 
Muslimanja (601)
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_lcapGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Voting_barGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_rcap 
emine (509)
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_lcapGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Voting_barGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_rcap 
Era (387)
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_lcapGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Voting_barGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_rcap 
Redi (338)
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_lcapGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Voting_barGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_rcap 
Visiana (198)
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_lcapGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Voting_barGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_rcap 
iDa (175)
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_lcapGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Voting_barGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_rcap 
Esila (153)
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_lcapGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Voting_barGoogle lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_rcap 

Kush është në linjë
57 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 57 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 72 më Thu May 09, 2024 9:08 pm
Vizitor
Sondazh

Cilat tema te forumit lexoni me shume?

Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_lcap3%Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_rcap 3% [ 1 ]
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_lcap14%Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_rcap 14% [ 5 ]
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_lcap11%Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_rcap 11% [ 4 ]
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_lcap58%Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_rcap 58% [ 21 ]
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_lcap0%Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_rcap 0% [ 0 ]
Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_lcap14%Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Vote_rcap 14% [ 5 ]

Totali i votave : 36


Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles

Shko poshtë

Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles Empty Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles

Mesazh nga Redi Mon Mar 14, 2011 11:21 am

Mediat e ndryshme botërore besojnë se sot kompania Google do ta paralajmëroj shërbimin e saj të ri në Southwest Interactive, rrjetin e madh social, të quajtur Google Cirlces.
Nëse kjo që është thënë tani, dëshmohet të jetë e saktë, atëherë shërbimi i ri i Google do të ofrojë mundësi për shkëmbimin e fotografive, videos dhe freskimin e statusit personal.

Më tej, thuhet se gjithçka që shpërndahet në kuadër të shërbimit Google Circles do të shpërndahet vetëm me rrethin më të duhur të miqve dhe kontakteve tjera të afërta me përdoruesit, dhe jo me të gjithë kontaktet tuaja në përgjithësi.

Rrjeti më i ri social në botë, Google Circles pritet të prezantohet sonte në një ngjarje të bashkë-themeluar nga ACLU.

Gjithsesi, ky nuk do të jetë lansimi i madh i këtij shërbimi të ofruar nga gjiganti i internetit, kompania Google, i cili pritet ta ndryshojë edhe më tej shoqërimin tonë në internet.

Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles 8a6ef5809357Google lancon rrjetin e ri social, Google Circles F75e096d665a
Redi
Redi
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 338
Piket : 850
Respekti : 12
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 42
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi