identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Kreu i shoqates Istanbul Ridvan Seferaj viziton Myftinine e Pukes

Shko poshtë

Kreu i shoqates Istanbul Ridvan Seferaj viziton Myftinine e Pukes

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Sat Mar 26, 2016 10:15 pm


Gjate paradites se sotme, date; 26.03.2016, Myftiu i rrethit Puke Gezim Kopani mirepriti kryetarin e shoqates Istanbul z.Ridvan Seferaj.

Ne fjalen e mireseardhjes Myftiu Gezim Kopani falenderoi kryetarin e shoqates Istanbul per bashkepunimet e realizuar nder vite si dhe aktivitet qe zhvillohet sot ne qytetin e Pukes. Ai gjithashtu falenderoi edhe drejtuesit e Medresese H.Sh.Shamia Shkoder per mbeshtetjen e vazhdueshme qe i kan dhene Pukes ne fusha te ndryshme.

Ndersa kreu i shoqates Istanbul Ridvan Seferaj falenderoi Myftiun e Pukes per pritjen si dhe per bashkepunimet e vazhdueshme ndermjet dy institucioneve. Bashkepunimi yne me Myftinin e Pukes do vijoje pasi ky vend ka nevoje per aktivitete islame dhe sociale.

Puke; 26.03.2016

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
Forumi Vizitor
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi