identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Francë, 2.500 xhami do ti hapin dyert për vizitorët

Shko poshtë

Francë, 2.500 xhami do ti hapin dyert për vizitorët

Mesazh nga Muslimanja prej Mon Dec 28, 2015 6:57 pm

Këshilli Islamik i Francës (CFCM), njfotoi se do ti hapë xhamitë në vend për vizitorët në përvjetorin e sulmeve terroriste ndaj Charlie Hebdo-s, raporton Anadolu Agency (AA).

Kryetari i CFCM-së, Anouar Kbibech për gazetën Le Parisien tha se “për të treguar fytyrën e vërtetë” të islamit më 9 dhe 10 janar do ti hapin dyert e 2500 xhamive për popullin në Francë dhe do t’u shërbejnë vizitorëve “çaj vëllazëror”.
avatar
Muslimanja
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 598
Piket : 1922
Respekti : 9
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 39
Vend ndodhja : Tirane

http://islami-puke.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi