identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Myftinia Puke ndihmon disa familje ne zonen e Blerimit,Sakat

Shko poshtë

Myftinia Puke ndihmon disa familje ne zonen e Blerimit,Sakat

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Thu Oct 29, 2015 2:05 pm

Pas disa vizitave te bera nga Myftiu i rrethit Puke Gezim Kopani ne fshatin Sakat, Trun i Poshtem te zones administrative te Blerimit te Bashkise Fushe-Arrez kan arrit edhe ndihmat e para per disa familje ne kete zone.

Ne shperndarjen e ketyre ndihmave mori pjese Myftiu i rrethit Puke Gezim Kopani i shoqeruar nga Anetari i Keshillit te Myftinise se rrethit Puke Ali Latifaj. Sic shikohet edhe nga fotografit gjendja me kritike ndodhen te rreth 5 familje ne fshatin Trun i Poshtem te cilat kan nevoj per shtepi, ushqime, sobe, divan, jorga, shtrat gjumi etj.

Keto familje u ndihmuan me ushqime, dyshek dhe veshmbathje. Ndihmat jane siguruar nga xhemati i qytetit te Shkodres.
Marr nga: www.myftiniapuke.org
Puke me; 28.10.2015
Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
Forumi Vizitor
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi