identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Turqi, varri magjik i Nemrut

Shko poshtë

Turqi, varri magjik i Nemrut

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Sat Jul 06, 2013 3:14 pm

Këto pamje janë marrë nga Mali Nemrut, që ndodhet pranë Adiyaman, në Anatolian jugperëndimore, në Turqi. Mali mban akoma eshtrat e mbretit Antico I Cammagene, një shtet i vogël helenik që ka ekzistuar midis shekullit të dytë përpara Krishtit dhe pas Krishtit. Gërmadhat e para të Nemrut u zbuluan në 1881, dhe prej 1987 varri i Nemrut është pasuri e Unescos.(da.xha/BalkanWeb)Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi