Forumi Kulturor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fotografi - winter
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane EmptyFri Feb 09, 2024 11:28 am nga Arjeta

» Lidhja e fortë midis stomakut dhe shëndetit të tiroides
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane EmptyFri Feb 09, 2024 11:12 am nga Visiana

» Çfarë mund të tregojë fryrja e tepërt e stomakut për shëndetin
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane EmptyFri Feb 09, 2024 11:10 am nga Visiana

» Kurti në OKB: Nuk do të hakmerremi për vrasjen e 10 mijë qytetarëve tanë nga Serbia
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane EmptyFri Feb 09, 2024 11:01 am nga Albani

» Xhamia historike e Myftinisë Pukë , Kodërhani vatër përpjekjesh për Liri e Pavarësi të Atdheut
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane EmptyFri Feb 09, 2024 10:56 am nga Forum Kulturor

» Përurohet rindërtimi i xhamisë së vjetër të “ Kodër Hani ”, Pukë
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane EmptyFri Feb 09, 2024 10:54 am nga Forum Kulturor

» Fotografi te vjetra te Shqiperise
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane EmptyThu Sep 28, 2023 11:03 am nga Era

» Jo vetem mode por edhe ... - photo
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane EmptyThu Sep 28, 2023 10:34 am nga Bledari

» Vendim Kanunor Kishtar i at Nikolla Xhufka
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane EmptyThu Sep 28, 2023 10:03 am nga Donald

» Çifte - foto
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane EmptyThu Sep 28, 2023 9:23 am nga violeta

» Hixhab 2023 - 2024 Modele dhe style te ndryshme
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane EmptyThu Sep 28, 2023 9:16 am nga Esila

» Takim me Atëdhetarin dhe Artistin nga Medvegja
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane EmptyWed Sep 27, 2023 11:06 am nga Forum Kulturor

» Rexhep Abazi -Atëdhetari dhe Artisti nga Medvegja
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane EmptyWed Sep 27, 2023 11:05 am nga Forum Kulturor

» 100 VJET MYFTINIA PUKË 1923 - 2023
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane EmptyWed Sep 27, 2023 11:04 am nga Forum Kulturor

» Oda e Lumes dikur
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane EmptyWed Sep 27, 2023 11:03 am nga Forum Kulturor

Postuesit Kryesore
Admin (1314)
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_lcapSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Voting_barSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_rcap 
Forum Kulturor (928)
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_lcapSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Voting_barSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_rcap 
Albani (761)
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_lcapSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Voting_barSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_rcap 
Muslimanja (601)
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_lcapSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Voting_barSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_rcap 
emine (509)
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_lcapSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Voting_barSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_rcap 
Era (387)
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_lcapSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Voting_barSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_rcap 
Redi (338)
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_lcapSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Voting_barSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_rcap 
Visiana (198)
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_lcapSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Voting_barSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_rcap 
iDa (175)
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_lcapSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Voting_barSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_rcap 
Esila (153)
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_lcapSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Voting_barSarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_rcap 

Kush është në linjë
47 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 47 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 72 më Thu May 09, 2024 9:08 pm
Vizitor
Sondazh

Cilat tema te forumit lexoni me shume?

Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_lcap3%Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_rcap 3% [ 1 ]
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_lcap14%Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_rcap 14% [ 5 ]
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_lcap11%Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_rcap 11% [ 4 ]
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_lcap58%Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_rcap 58% [ 21 ]
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_lcap0%Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_rcap 0% [ 0 ]
Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_lcap14%Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Vote_rcap 14% [ 5 ]

Totali i votave : 36


Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane

Shko poshtë

Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Empty Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane

Mesazh nga Iliana Tue May 08, 2012 11:13 am

Sarkozi: Kam humbur zgjedhjet shkaku i Vëllazërve Myslimane Tariqramadan_1336396972
Sarkozi ish presidenti i Francës nuk ka gjetur koment tjeter për te arsyetuar dështimin e tij,në menaxhimin e punëve të brendshme te Francës dhe të jashtme, perveq Vellezerve Musliman. Deshtimet e tij quan në fitore rivalin e tij te majt Holand.

Sarkozi hodhi akuza ndaj Dr Tarik Ramadan, nipit të themeluesit të Vëllezërve Musliman si shkaktarë të uljes se popullaritetit te tij, si dhe thirrjeve te tij qe të mos votohet Sarkozy.

Dr Tarik mban një master dhe doktorature në filozofine dhe letërsine franceze dhe është ligjerues i shkencave te Islamit në universitetin e Oxfordit në Britani dhe Universitetin e Freiburgut në Zvicër./mesazhi/
Iliana
Iliana

Numri i postimeve : 23
Piket : 38
Respekti : 100
Date e hyrjes : 10/06/2011
Mosha : 28
Vend ndodhja : Para PC

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi