Forumi Kulturor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fotografi - winter
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  EmptyFri Feb 09, 2024 11:28 am nga Arjeta

» Lidhja e fortë midis stomakut dhe shëndetit të tiroides
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  EmptyFri Feb 09, 2024 11:12 am nga Visiana

» Çfarë mund të tregojë fryrja e tepërt e stomakut për shëndetin
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  EmptyFri Feb 09, 2024 11:10 am nga Visiana

» Kurti në OKB: Nuk do të hakmerremi për vrasjen e 10 mijë qytetarëve tanë nga Serbia
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  EmptyFri Feb 09, 2024 11:01 am nga Albani

» Xhamia historike e Myftinisë Pukë , Kodërhani vatër përpjekjesh për Liri e Pavarësi të Atdheut
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  EmptyFri Feb 09, 2024 10:56 am nga Forum Kulturor

» Përurohet rindërtimi i xhamisë së vjetër të “ Kodër Hani ”, Pukë
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  EmptyFri Feb 09, 2024 10:54 am nga Forum Kulturor

» Fotografi te vjetra te Shqiperise
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  EmptyThu Sep 28, 2023 11:03 am nga Era

» Jo vetem mode por edhe ... - photo
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  EmptyThu Sep 28, 2023 10:34 am nga Bledari

» Vendim Kanunor Kishtar i at Nikolla Xhufka
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  EmptyThu Sep 28, 2023 10:03 am nga Donald

» Çifte - foto
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  EmptyThu Sep 28, 2023 9:23 am nga violeta

» Hixhab 2023 - 2024 Modele dhe style te ndryshme
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  EmptyThu Sep 28, 2023 9:16 am nga Esila

» Takim me Atëdhetarin dhe Artistin nga Medvegja
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  EmptyWed Sep 27, 2023 11:06 am nga Forum Kulturor

» Rexhep Abazi -Atëdhetari dhe Artisti nga Medvegja
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  EmptyWed Sep 27, 2023 11:05 am nga Forum Kulturor

» 100 VJET MYFTINIA PUKË 1923 - 2023
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  EmptyWed Sep 27, 2023 11:04 am nga Forum Kulturor

» Oda e Lumes dikur
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  EmptyWed Sep 27, 2023 11:03 am nga Forum Kulturor

Postuesit Kryesore
Admin (1314)
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_lcapMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Voting_barMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_rcap 
Forum Kulturor (928)
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_lcapMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Voting_barMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_rcap 
Albani (761)
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_lcapMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Voting_barMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_rcap 
Muslimanja (601)
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_lcapMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Voting_barMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_rcap 
emine (509)
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_lcapMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Voting_barMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_rcap 
Era (387)
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_lcapMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Voting_barMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_rcap 
Redi (338)
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_lcapMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Voting_barMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_rcap 
Visiana (198)
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_lcapMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Voting_barMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_rcap 
iDa (175)
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_lcapMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Voting_barMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_rcap 
Esila (153)
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_lcapMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Voting_barMakina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_rcap 

Kush është në linjë
35 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 35 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 72 më Thu May 09, 2024 9:08 pm
Vizitor
Sondazh

Cilat tema te forumit lexoni me shume?

Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_lcap3%Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_rcap 3% [ 1 ]
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_lcap14%Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_rcap 14% [ 5 ]
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_lcap11%Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_rcap 11% [ 4 ]
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_lcap58%Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_rcap 58% [ 21 ]
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_lcap0%Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_rcap 0% [ 0 ]
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_lcap14%Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Vote_rcap 14% [ 5 ]

Totali i votave : 36


Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë

Shko poshtë

Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Empty Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë

Mesazh nga Bledari Thu Nov 03, 2011 10:58 pm

Fjala më e fundit e teknologjisë janë automjetet inteligjentë të cilat parkohen vetë.Ndërsa shoferi zbret nga makina automjeti lëviz deri në momentin që gjen një vend bosh dhe parkohet.Në këtë moment makina kursen edhe lëndën djegëse pasi kërkimin e vendparkimit që shoferi e bën me disa lëvizje,makina e bën me një të vetme.Kur shoferit do t’i nevojitet sërish makina ai komunikon me makinën e tij me anë të një telefoni inteligjent dhe makina vjen pranë tij.
Makina që parkohet vetë, prurja më e fundit e teknologjisë  Saab4
Bledari
Bledari

Numri i postimeve : 73
Piket : 243
Respekti : 100
Date e hyrjes : 29/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi