identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


E dashura bija ime (mesazh emocional)

Posto temë të re   Përgjigju temës

Shko poshtë

E dashura bija ime (mesazh emocional)

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Mon Sep 11, 2017 9:18 pm

E dashur bija ime... Nje dite, une do te plakem... Kur ajo dite te vije, e une te behem pis kur te ha, ki durim. Kujto kohen qe kam kaluar duke te ardhur prapa me pjate ne dore... Nese kur flas me ty perseris gjithmone te njejtat fjale, mos me nderprit. Degjome, sepse kur ti ishe e vogel une duhej te te tregoja cdo nate te njejten perralle qe te flije. Kur nuk dua te lahem, mos me bertit. Kujto kohen kur te ndiqja nga pas dhe sajoja 100 histori sepse nuk doje te laheshe... Kur te vesh re mosdijen time mbi teknologjine e re, ki durim dhe me ndihmo... Mos me shih me ate buzeqeshje ironike, por kujto se sa kohe m'u desh te te mesoja A,B,C... Nese ne nje moment nuk arrij te mbaj mend, me jep kohe dhe mos u nervozo, por thjesht kujto se sa qindra pyetjeve te tua kureshtare duhet t'i pergjigjesha kur ishe e vogel... Kur kembet e mia te mos me sherbejne me, mos me trajto sikur te isha nje barre per ty, me ndihmo njesoj sic une e bera kur ti ishe e vogel. Kur them qe dua te vdes, mos u merzit... Nje dite do e kuptosh cfare me shtynte ta thoja. Do e kuptosh qe ne moshen time nuk jetohet, por mbijetohet. Me jep pak kohe, me jep pak durim, me jep nje shpatull ne te cilen une te qaj, ashtu si ti e ke bere shume here. Me ndihmo te eci, me ndihmo te mbaroj ditet e mia ne paqe... Ne kembim, une do te te jap nje buzeqeshje dhe dashurine e pafund qe gjithnje kam pasur per ty. Te dua shume dhe do te lutem gjithmone per ty...

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
Forumi Vizitor
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


Posto temë të re   Përgjigju temës
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi