identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Modelet e reja të iPhone vijnë me shumë risi, procesorë të ri (FOTO)

Shko poshtë

Modelet e reja të iPhone vijnë me shumë risi, procesorë të ri (FOTO)

Mesazh nga Albani prej Thu Sep 07, 2017 11:17 am


Do të ketë tre iPhone të ri nga Apple muajin tjetër, iPhone 8, iPhone 7S dhe 7S Plus. Të tre modelet do të mundësohen nga procesori i ri Apple A11.

Tani një bord logjik është zbuluar për iPhone 7S dhe me sa duket tregon se ku do të shkojë procesori i ri Apple A11.

iPhone 7S dhe 7S Plus pritet të kenë një dizajn të ngjashëm me modelet ekzistuese. iPhone 8 do të ketë një dizajn krejtësisht të ri.

iPhone 8 i Apple do të vijë me materiale të reja, një pjesë të prapme qelqi dhe një të përparme prej çeliku inox. Ende nuk është e qartë nëse Apple do të përdorë këto materiale të reja në 7S dhe 7S Plus.

Do të kemi më shumë detaje rreth iPhone të ri të Apple kur ato bëhen zyrtare muajin e ardhshëm. Një thashetheme e fundit sugjeroi që modelet e reja të iPhone do të bëhen zyrtare më 12 shtator./telegrafi/

Forumi Vizitor
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
(`*•.¸(`*•.¸¸.•*´)¸.•*´ )
«´ •.* I LOVE ALLAH *•´¨`»
(¸.•*´(¸.•*´`*•.¸)`*•.¸ )
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
avatar
Albani

Numri i postimeve : 703
Piket : 2418
Respekti : 100
Date e hyrjes : 12/05/2011
Vend ndodhja : Tirane

http://www.universalb.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi