identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Xiaomi, ky është telefoni i ri me ekranin pa korniza

Shko poshtë

Xiaomi, ky është telefoni i ri me ekranin pa korniza

Mesazh nga Albani prej Thu Sep 07, 2017 11:13 am


Menjëherë pas shfaqjes së disa dizajneve të Xiaomi Mi Mix 2, pajisja shpërtheu përsëri, dhe këtë herë në një pamje të gjallë. Fotografia e re e publikuar online tregon pjesën e përparme të telefonit, duke zbuluar dizajnin “pa korniza” dhe lavdinë e tij të plotë.

Ndërsa tashmë është konfirmuar se Mi Mix 2 do të mundësohet nga Snapdragon 835, detajet e tjera kyçe janë thashetheme aktualisht, duke përfshirë ekranin AMOLED me përmasën prej 6.2 inç 2.960×1.440 piksel, 6GB RAM dhe një bateri prej 4,400 ose 4,500mAh.

CEO i Xiaomi kohët e fundit konfirmoi se pajisja ka hyrë në prodhimin masiv. Jo vetëm kaq, ai gjithashtu ndan disa fotografi të paketimit me pakicë. Mi Mix 2 do të zbulohet më 11 shtator./telegrafi/

Forumi Vizitor
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
(`*•.¸(`*•.¸¸.•*´)¸.•*´ )
«´ •.* I LOVE ALLAH *•´¨`»
(¸.•*´(¸.•*´`*•.¸)`*•.¸ )
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
avatar
Albani

Numri i postimeve : 703
Piket : 2418
Respekti : 100
Date e hyrjes : 12/05/2011
Vend ndodhja : Tirane

http://www.universalb.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi