identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Myftinia Puke me mbeshtetjen e Ambasades se Kuvajtit ndihmoi disa familje ne qytetin e Pukes

Shko poshtë

Myftinia Puke me mbeshtetjen e Ambasades se Kuvajtit ndihmoi disa familje ne qytetin e Pukes

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Wed Jun 14, 2017 12:09 pm


Ne kuader te muajit Ramazan 2017 Ambasada e Kuvajtit ne Shqiperi mbeshteti Myftinine e Pukes me disa pako me ushqime te cilat ju shperndane familjeve ne nevoj ne qytetin e Pukes.20170603_125822

Ne shperndarjen e pakove me ushqime mori pjese Myftiu i Pukes Gezim Kopani dhe Atasheu i Ambasades se Kuvajtit ne Shqiperi Jaser Al Bader. Ne fjalen e tij Myftiu i Pukes Gezim Kopani falenderoj popullin e Kuvajtit per mbeshtetjen e dhe ne ndihme te familjeve ne nevoj ne qytetin e Pukes duke e vlersuar kete akt si nje vlere vellazerore mes dy popujve. Ndersa Atasheu i Ambasades se Kuvajtit ne Shqiperi Jaser al Bader nder te tjera tha: “Kjo dhurate vjen per popullin vella te Shqiperise ne kuader te muajit Ramazan. Falenderojme Myftinine Puke per bashkepunimin duke uruar nje muaj te mbar per te gjithe njerezit e kesaj zone.”

Prej disa vitesh shteti i Kuvajtit nepermjet Amabasades se saj ne Shqiperi ka mbeshtetur projektet sociale te Myftinise Puke si dhe projekte te tjera kryesisht ne infrastrukture te cilat do jene fryt i bashkepunimit ne te ardhmen.

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
Forumi Vizitor
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi