identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Myftinia Puke sebashku me BIK-un e Kosoves shperndau disa pako me ushqime per familjet ne nevoj

Shko poshtë

Myftinia Puke sebashku me BIK-un e Kosoves shperndau disa pako me ushqime per familjet ne nevoj

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Wed Jun 14, 2017 12:08 pm


Ne kuader te muajit Ramazan Myftinia Puke me mbeshtetjen e Bashkesise Islame te Republikes se Kosoves u be20170601_195421

shperndarja e disa pakove ushqimore ne qytetin e Pukes dhe Fushe Arrezit dhe disa familje ne fshatin Dedaj.

Ne shperndarjen e pakove moren pjese Myftiu i Pukes Gezim dhe perfaqesuesit e BIK-ut te Kosoves Kasim Gerguri dhe Bahri Sejdiu.

Kjo eshte shperndarja e pare e cila do vijoje me disa te tjera. Nga kjo shperndarje perfituan rreth 80 familje.

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi