identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Nxenesit e Mejtepit Fushe Arrez, Qerret dhe Iballe vizit ne xhamin e Pukes

Shko poshtë

Nxenesit e Mejtepit Fushe Arrez, Qerret dhe Iballe vizit ne xhamin e Pukes

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Mon Mar 27, 2017 9:04 am


Myftinia Puke ka pritur sot xhamin e Pukes nxenesit e Mejtepit te Xhamise Qerret, nxenesit e Mejtepit Fusha Arrezit dhe nxenesit e Mejtepit te Xhamise Iballe.

Ata u priten nga Myftiu i Pukes Gezim Kopani i cili u uroj mire se ardhjen ne xhamin e qytetit te Pukes duke ju uruar qendrim te kendshem. Me pas te gjithe nxenesit sebashku kryen faljen e namazit te xhumase ne xhamin e qytetit te Pukes duke praktikuar keshtu mesimet e marra ne xhami.

Pas vizites ne xhami nxenesit zhvilluan nje vizite ne shkolle muze te Migjenit ne qytetin e Pukes per te vijuar me pas tek xhamia e vjeter e Koder Hanit dhe per tu mbyllur ne fund me nje dreke shtruar nga Myftinia Puke.

Puke 24.03.2017

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
Forumi Vizitor
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi