identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


N/Kryetari i KMSH-se Gazmend Aga vizite ne Myftinine e Pukes

Shko poshtë

N/Kryetari i KMSH-se Gazmend Aga vizite ne Myftinine e Pukes

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Mon Mar 27, 2017 9:04 am


Me date 25.03.2017 N/Kryetari i Komunitetit Mysliman te Shqiperise Gazmend Aga zhvilloi nje vizite pune ne Myftinine e e Pukes. Gjate takimi Myftiu i Pukes Gezim Kopani informoi N/Kryetarin e Komunitetit Mysliman te Shqiperise mbi veprimtarit e Myftinise Puke duke shprehur interes dhe vemendje te vecante tek pronat dhe kurset islame. Ndersa N/Kryetari i Komunitetit Mysliman te Shqiperise Gazmend Aga pasi falenderoj Myftiun Gezim Kopanin dhe stafin e Myftinise Puke per aktivitet qe zhvillon premtoi ndjekjen dhe realizimin e disa projekte qe Komuniteti Mysliman i Shqiperise ne bashkerendim me Myftinine Puke pret te zhvilloj ne rrethin e Pukes.

Puke 25.03.2017

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
Forumi Vizitor
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi