identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Sulm terrorist në një xhami në Kanada

Shko poshtë

Sulm terrorist në një xhami në Kanada

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Mon Jan 30, 2017 7:57 pm


Të paktën gjashtë persona janë vrarë dhe tetë janë plagosur nga të shtënat që kanë ndodhur në një xhami "Quebec Islamic Cultural Centre" në Quebec City, në Kanada.

Sipas medieve, të shtëna u dëgjuan në natën e së dielës ndërsa faqja e qendrës në "Facebook" postoi videon e policisë jashtë skenës, duke komentuar "disa të vdekur".

"DailyMail" raporton se dy persona janë arrestuar derisa policia deklaron se hetimet janë ende duke vazhduar për të dyshuar të tjerë.

Kryeministri Justin Trudeau ka thënë se ky është një sulm terrorist. /albeu.com/

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
Forumi Vizitor
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi