identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Islami dhe Atedhu.

Shko poshtë

Islami dhe Atedhu.

Mesazh nga Admin prej Fri Nov 25, 2016 9:37 am

GJAKOVA NË DITËN E FLAMURIT - 28 NENTOR 1941
Parakalim me rastin e Ditës së Flamurit nëpër Çarshinë e Madhe, nëpër Urën e Islam Begut, pranë Kullës së Abdullah Pashë Dreni.Djaloshi qe mbane larte flamurin eshte Tasim (Hysen) Babolli (1916-1988). Me veshje kombëtare është kryetari i Gjakovës, Sylejman Begu-Kryeziu (1893-1960), kurse nga hoxhallarët dallohen Hafiz Selim Efendi Yvejsi (1913-2001), Hasan Efendi Dashi (1892-1962), Haxhi Jahja Efendi Bakalli (1908-1987).
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 1312
Piket : 18957
Respekti : 19
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : Shqiperi

http://forumivizitor.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi