identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Kasami: Zaev do e zgjidh çështjen e gjuhës shqipe (Video)

Shko poshtë

Kasami: Zaev do e zgjidh çështjen e gjuhës shqipe (Video)

Mesazh nga Albani prej Fri Nov 25, 2016 9:07 am

Kandidatja për deputete nga rradhët e LSDM-së, Gjylsemere Kasami mbrëmë në një intervistë televizive ka deklaruar se LSDM-ja është e vetmja që mund të zgjidh çështje e përdorimit të gjuhës shqipe në Maqedoni, përcjell Telegrafi Maqedoni.

“Zoran Zaev do ta zgjedhë përdorimin e gjuhës shqipe dhe do e vendosë këtë çështje në rend dite. Me programin e LSDM-së do të zgjidhen shumë çështje të hapura mes të cilave edhe gjuha shqipe”, deklaroi mes tjerash Kasami./Telegrafi/

Forumi Vizitor
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
(`*•.¸(`*•.¸¸.•*´)¸.•*´ )
«´ •.* I LOVE ALLAH *•´¨`»
(¸.•*´(¸.•*´`*•.¸)`*•.¸ )
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
avatar
Albani

Numri i postimeve : 703
Piket : 2418
Respekti : 100
Date e hyrjes : 12/05/2011
Vend ndodhja : Tirane

http://www.universalb.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi