identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Rrapi 3 mije vjecare i Profetit Musa a.s

Shko poshtë

Rrapi 3 mije vjecare i Profetit Musa a.s

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Tue Jul 26, 2016 11:08 am

Ne qytetin e Hataj ndodhet Rrapi 3 mije vjecare. Ai mesohet se daton qe ne kohen e profetit Musa a.s. dhe se ai eshte mbjell nga uji i pavdeksise nga vete dora e ketij Profeti.
Rrapi tashme eshte kthyer ne nje pike te rendesishme per zhvillimin e turizmit ku cdo dite mesohet se vizitohet nga qindra turist.
Pergatiti; Forumi Vizitor

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi