identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Perfaqesues te Bashkesise Islame te Kosoves vizite ne Myftinine e Pukes

Shko poshtë

Perfaqesues te Bashkesise Islame te Kosoves vizite ne Myftinine e Pukes

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Mon Jul 04, 2016 1:44 pm


Me date 28.06.2016 Myftiu i Pukes Gezim Kopani ka pritur nje vizite zyrtare perfaqesues te Bashkesise Islame te 20160628_195921Republikes se Kosoves Kasim Gerguri (drejtor i Finances ne BIK) dhe Anetarin e Kryesise se Bashkesise Islame te Kosoves ish Myftiun e Prishtines Bahri Sejdiu.

Myftiu i Pukes Gezim Kopani pasi i uroj per mireseardhjen ne qytetin e Pukes falenderoi perfaqesuesit e Bashkesise Islame te Kosoves te cilet vendosen te zhvillojne nje vizite zyrtare ne Myftinin e Pukes duke e quajtur si nje vizite te vecante dhe domethenese per Myftinine e Pukes.

Ndersa perfaqesuesi i BIK-ut Kasim Gerguri falenderoi Myftiun e Pukes Gezim Kopani per pritjen ku nder te tjera tha: “Kam nderin qe ne kete muaj te bekuar te Ramazanit tju uroj ju dhe gjithe myslimanet e Pukes per nje agjerim te pranuar dhe lutje te pranuara tek Allahu xh.sh.Njekohesisht ju percjellim pershendetjen e Kryemyftiut te Bashksise Islame te Kosoves Naim ef.Ternava.”

Me pas takimi kaloi ne nje bashkebisedim vellazerore ku moren pjese edhe anetare te tjere te Keshillit te Myftinise Puke.

28.06.2016

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
Forumi Vizitor
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi