identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Presidenti i Hungarisë dhe kryebashkiaku i Tiranës vizitojnë Xhaminë

Shko poshtë

Presidenti i Hungarisë dhe kryebashkiaku i Tiranës vizitojnë Xhaminë

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Thu Apr 07, 2016 9:57 am

Me date 6 prill 2016 gjatë vizitës së Presidentit të Hungarisë z. Janos Ader me zonjën e tij dhe kryebashkiakun e Tiranës z. Erion Veliaj realizuan nje vizite në xhaminë e Et’hem beut, Tiranë.

Pervec kenaqesisë te vezhgimit ndaj artit dhe bukurise te kesaj Xhamie shume vjecare te kesaj xhamie ata vleresuan edhe tolerancen fetare ne Shqiperi.

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
Forumi Vizitor
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi