identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Ekspozitë me Kuranë të vjetër të shkruar në stilin Kufi

Shko poshtë

Ekspozitë me Kuranë të vjetër të shkruar në stilin Kufi

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Sun Mar 06, 2016 8:34 pm

Kuranë të vjetër të shkruar me stilin kufi | Me kujdesin e veçantë të Presidencës turke dhe kontributin e veçantë të Shoqërisë Ajrore Turke (THY) Platforma e Kulturës dhe Artit Isla (İKSP) ka hapur në Muzeun e Veprave Turke dhe Islame në Stamboll ekspozitën me titull “Kufi: Stili i Jashtëzakonshëm i Librit të Mrekullueshëm”./trt/

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi