Forumi Kulturor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fotografi - winter
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane EmptyFri Feb 09, 2024 11:28 am nga Arjeta

» Lidhja e fortë midis stomakut dhe shëndetit të tiroides
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane EmptyFri Feb 09, 2024 11:12 am nga Visiana

» Çfarë mund të tregojë fryrja e tepërt e stomakut për shëndetin
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane EmptyFri Feb 09, 2024 11:10 am nga Visiana

» Kurti në OKB: Nuk do të hakmerremi për vrasjen e 10 mijë qytetarëve tanë nga Serbia
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane EmptyFri Feb 09, 2024 11:01 am nga Albani

» Xhamia historike e Myftinisë Pukë , Kodërhani vatër përpjekjesh për Liri e Pavarësi të Atdheut
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane EmptyFri Feb 09, 2024 10:56 am nga Forum Kulturor

» Përurohet rindërtimi i xhamisë së vjetër të “ Kodër Hani ”, Pukë
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane EmptyFri Feb 09, 2024 10:54 am nga Forum Kulturor

» Fotografi te vjetra te Shqiperise
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane EmptyThu Sep 28, 2023 11:03 am nga Era

» Jo vetem mode por edhe ... - photo
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane EmptyThu Sep 28, 2023 10:34 am nga Bledari

» Vendim Kanunor Kishtar i at Nikolla Xhufka
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane EmptyThu Sep 28, 2023 10:03 am nga Donald

» Çifte - foto
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane EmptyThu Sep 28, 2023 9:23 am nga violeta

» Hixhab 2023 - 2024 Modele dhe style te ndryshme
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane EmptyThu Sep 28, 2023 9:16 am nga Esila

» Takim me Atëdhetarin dhe Artistin nga Medvegja
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane EmptyWed Sep 27, 2023 11:06 am nga Forum Kulturor

» Rexhep Abazi -Atëdhetari dhe Artisti nga Medvegja
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane EmptyWed Sep 27, 2023 11:05 am nga Forum Kulturor

» 100 VJET MYFTINIA PUKË 1923 - 2023
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane EmptyWed Sep 27, 2023 11:04 am nga Forum Kulturor

» Oda e Lumes dikur
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane EmptyWed Sep 27, 2023 11:03 am nga Forum Kulturor

Postuesit Kryesore
Admin (1314)
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_lcapRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Voting_barRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_rcap 
Forum Kulturor (928)
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_lcapRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Voting_barRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_rcap 
Albani (761)
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_lcapRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Voting_barRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_rcap 
Muslimanja (601)
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_lcapRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Voting_barRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_rcap 
emine (509)
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_lcapRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Voting_barRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_rcap 
Era (387)
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_lcapRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Voting_barRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_rcap 
Redi (338)
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_lcapRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Voting_barRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_rcap 
Visiana (198)
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_lcapRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Voting_barRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_rcap 
iDa (175)
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_lcapRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Voting_barRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_rcap 
Esila (153)
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_lcapRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Voting_barRefugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_rcap 

Kush është në linjë
44 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 44 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 65 më Thu Dec 28, 2023 5:47 pm
Vizitor
Sondazh

Cilat tema te forumit lexoni me shume?

Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_lcap3%Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_rcap 3% [ 1 ]
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_lcap14%Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_rcap 14% [ 5 ]
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_lcap11%Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_rcap 11% [ 4 ]
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_lcap58%Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_rcap 58% [ 21 ]
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_lcap0%Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_rcap 0% [ 0 ]
Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_lcap14%Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Vote_rcap 14% [ 5 ]

Totali i votave : 36


Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane

Shko poshtë

Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Empty Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane

Mesazh nga Forum Kulturor Sat Mar 05, 2016 8:46 pm

Refugjatet;Policia Shqiptare patrullim te perbashket me Policin Italiane Polici10
Pas nje marrveshje qe Ministria e Brendshme e Shqiperise nenshkroi me ate te Italise eshte bere e mundur qe ne kufirin neutral mes Shqiperise dhe Greqise te asistojne edhe police italian.
Pervec kontrollit per refugjatet mesohet se asitence do kete edhe ne lufte anti terrorizem.
Forum Kulturor
Forum Kulturor

Numri i postimeve : 928
Piket : 3375
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 25
Vend ndodhja : Forum Kulturor

https://forumkulturor.albanianforum.net/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi