identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Terrorizohet Turqia, 2 gra të armatosura sulmojnë policinë, ekzekutohen

Shko poshtë

Terrorizohet Turqia, 2 gra të armatosura sulmojnë policinë, ekzekutohen

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Fri Mar 04, 2016 9:19 am

Dy gra të armatosura kanë terrorizuar Turqinë. Ato kanë hapur zjarr ndaj një Stacioni Policie në Stamboll. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në rajonin Bayrampasa. Dy gratë e armatosura me arme zjarri dhe granata sulmuan stacionin e policisë. Me pas ato u mbyllën në godinë dhe iu përgjigjen me refuzim thirrjeve te policisë për tu dorëzuar. Forcat e Sigurisë turke kane rrethuar zonën dhe ndërmorën operacionin duke lëne te vdekura dy gratë. Gjithashtu ka edhe disa te lënduar në radhët e policisë por s’ka viktima fatmirësisht. Zyrtarisht janë 2 police te plagosur. Ngjarja u përcoll në mediat turke me videon amatore te filmuar nga një ballkon shtëpie, ndërsa shume prindër u terrorizuan, pasi skena ndodhi shume pranë një shkolle me nxënës./http:/lajmifundit.al/

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi