identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Arreduesit ndërtojnë kopshte vertikale në muret e shtëpisë (Foto)

Shko poshtë

Arreduesit ndërtojnë kopshte vertikale në muret e shtëpisë (Foto)

Mesazh nga Adelina prej Mon Dec 28, 2015 7:36 pm

Arreduesit e shtëpive në mbarë botën po përballen me një sfidë të re.Atyre iu kërkohet që në ambientet e brendshme të banesës të ndërtohen kopshte vertikale.Shumë prej tyre ia kanë dalë me sukses kësaj sfide.Me pak fantazi, ata ia kanë dalë që të krijojnë ambiente të jashtëzakonshme dhe të gjelbra.

/gazeta-Shqip.com/
avatar
Adelina

Numri i postimeve : 24
Piket : 45
Respekti : 100
Date e hyrjes : 09/06/2011
Mosha : 29
Vend ndodhja : elbasan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi