Forumi Kulturor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fotografi - winter
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit EmptyFri Feb 09, 2024 11:28 am nga Arjeta

» Lidhja e fortë midis stomakut dhe shëndetit të tiroides
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit EmptyFri Feb 09, 2024 11:12 am nga Visiana

» Çfarë mund të tregojë fryrja e tepërt e stomakut për shëndetin
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit EmptyFri Feb 09, 2024 11:10 am nga Visiana

» Kurti në OKB: Nuk do të hakmerremi për vrasjen e 10 mijë qytetarëve tanë nga Serbia
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit EmptyFri Feb 09, 2024 11:01 am nga Albani

» Xhamia historike e Myftinisë Pukë , Kodërhani vatër përpjekjesh për Liri e Pavarësi të Atdheut
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit EmptyFri Feb 09, 2024 10:56 am nga Forum Kulturor

» Përurohet rindërtimi i xhamisë së vjetër të “ Kodër Hani ”, Pukë
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit EmptyFri Feb 09, 2024 10:54 am nga Forum Kulturor

» Fotografi te vjetra te Shqiperise
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit EmptyThu Sep 28, 2023 11:03 am nga Era

» Jo vetem mode por edhe ... - photo
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit EmptyThu Sep 28, 2023 10:34 am nga Bledari

» Vendim Kanunor Kishtar i at Nikolla Xhufka
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit EmptyThu Sep 28, 2023 10:03 am nga Donald

» Çifte - foto
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit EmptyThu Sep 28, 2023 9:23 am nga violeta

» Hixhab 2023 - 2024 Modele dhe style te ndryshme
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit EmptyThu Sep 28, 2023 9:16 am nga Esila

» Takim me Atëdhetarin dhe Artistin nga Medvegja
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit EmptyWed Sep 27, 2023 11:06 am nga Forum Kulturor

» Rexhep Abazi -Atëdhetari dhe Artisti nga Medvegja
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit EmptyWed Sep 27, 2023 11:05 am nga Forum Kulturor

» 100 VJET MYFTINIA PUKË 1923 - 2023
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit EmptyWed Sep 27, 2023 11:04 am nga Forum Kulturor

» Oda e Lumes dikur
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit EmptyWed Sep 27, 2023 11:03 am nga Forum Kulturor

Postuesit Kryesore
Admin (1314)
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_lcapFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Voting_barFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_rcap 
Forum Kulturor (928)
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_lcapFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Voting_barFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_rcap 
Albani (761)
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_lcapFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Voting_barFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_rcap 
Muslimanja (601)
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_lcapFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Voting_barFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_rcap 
emine (509)
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_lcapFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Voting_barFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_rcap 
Era (387)
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_lcapFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Voting_barFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_rcap 
Redi (338)
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_lcapFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Voting_barFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_rcap 
Visiana (198)
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_lcapFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Voting_barFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_rcap 
iDa (175)
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_lcapFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Voting_barFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_rcap 
Esila (153)
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_lcapFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Voting_barFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_rcap 

Kush është në linjë
47 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 47 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 65 më Thu Dec 28, 2023 5:47 pm
Vizitor
Sondazh

Cilat tema te forumit lexoni me shume?

Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_lcap3%Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_rcap 3% [ 1 ]
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_lcap14%Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_rcap 14% [ 5 ]
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_lcap11%Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_rcap 11% [ 4 ]
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_lcap58%Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_rcap 58% [ 21 ]
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_lcap0%Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_rcap 0% [ 0 ]
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_lcap14%Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Vote_rcap 14% [ 5 ]

Totali i votave : 36


Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit

2 posters

Shko poshtë

Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Empty Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit

Mesazh nga Perla Fri Dec 18, 2015 9:07 am

Nëpër botë, me miliona femra janë veshur nuse gjatë këtij viti. E megjithatë, janë të famshmit ata që marrin vëmendjen e të gjithëve.
Martesat e tyre; vendi ku mbahet ceremonia; dhëndri, nusja; fustanet e disenjatorëve më të famshëm, përbëjnë gjithmonë lajm.

Por cilët kanë qenë fustanet më të paharrueshëm të nuseve të famshme në vitin 2015?Whitney Port, nëntor
Whitney Port veshi një ndër fustanet më pak tradicionale të vitit, të dizenjuar nga Ashi Studios. Ajo u martua në nëntor me Tim Rosenman.Allison Williams dhe Ricky Van Veen, shtator
Dy komedianët, Allison Williams dhe Ricky Van Veen u martuan në shtator. Ajo veshi një fustan Oscar de la Renta, të dizenjuar nga Peter Copping.Sofia Vergara dhe Joe Manganiello, nëntor
Sofia dhe Joe u martuan në një resort në Palm Beach. Në dasmën më të përfolur të 2015-ës, Sofia veshi një fustan të Zuhair Murad.Sophia Hellqvist në martesën me Princin e Suedisë, Carl Philip, qershor
Fustani i princeshës më polemike të Suedisë është dizenjuar nga stilistja suedeze Ida Sjostedt.Bridget Moynahan dhe Andrew Frankel
Bridget Moynahan, aktore dhe modele, u martua në shtator me sipërmarrësin Andrew Frankel, me një fustan të J. Mendel.Hilary Rhoda dhe Sean Avery
Modelja Hilary Rhoda i mahniti të gjithë me një fustan të Carolina Herrera-s, gjatë martesës së saj në tetor me Sean Avery-n. Detajet e gjelbra dhe prerja e drejtë e fustanit u kërkuan nga shumë femra gjatë këtij viti në fustanet e tyre të nusërisë.Geri Halliwell, maj
Ish- Spice Girls-ja u martua në maj me Christian Horner, një prej drejtuesve të Formula 1. Fustani prej princeshe i Geri Halliwell u dizenjua nga Phillipa Lepley./telegrafi
Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit 86a64005da5bd753c4613655343024e9Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit AllissonFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Sofia%20halloiqvistFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Bridget(2)Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit GeriFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Bar(4)Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Kate(4)Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Nicky-Hilton-wedding-dress-1Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit BeatriceFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit ArlenisFustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Nikki
Perla
Perla

Numri i postimeve : 63
Piket : 113
Respekti : 101
Date e hyrjes : 28/02/2011
Mosha : 43
Vend ndodhja : Itali

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit Empty Re: Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit

Mesazh nga Prizenali Fri Dec 18, 2015 10:18 am

Te bukura po sa kushtojne kjo eshte ceshtja
Prizenali
Prizenali

Numri i postimeve : 47
Piket : 142
Respekti : 100
Date e hyrjes : 27/02/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi