identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Si çdo vit, edhe këtë vit UNICEF zgjedh fotografinë e vitit. Këtë herë fotografia e vitit vjen nga Maqedonia

Shko poshtë

Si çdo vit, edhe këtë vit UNICEF zgjedh fotografinë e vitit. Këtë herë fotografia e vitit vjen nga Maqedonia

Mesazh nga Perla prej Fri Dec 18, 2015 8:57 am


Dëshpërimi i emigrantëve në kufirin Greqi-Maqedoni ka qenë tema e fotos së vitit 2015 nga UNICEF dhe nga Gruner +Jahr GmbH & Co KG. Fotografia është shkrepur nga Georgi Licovski nga Manastiri i Maqedonisë, i angazhuar nga European Pressphoto Agency (EPA)./Telegrafi
Perla
Perla

Numri i postimeve : 62
Piket : 110
Respekti : 101
Date e hyrjes : 28/02/2011
Mosha : 38
Vend ndodhja : Itali

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi