identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Nxenesit e Kur'anit Fushe Arrez vizitojne qendres e shoqates BKI Puke

Shko poshtë

Nxenesit e Kur'anit Fushe Arrez vizitojne qendres e shoqates BKI Puke

Mesazh nga Admin prej Mon Nov 30, 2015 2:01 pm

Nen organizimin e Myftinise se rrethit Puke nxenesit e Kur'anit Fushe Arrez po zhvillojne nje eskursion ne qytetin e Pukes.
Ndalesa e pare e nxenesve ishte qendra e Shoqates Bashkesia Kultura Islame Puke. Ata u priten nga kryetari i shoqates H.Qazim Kopani si dhe N/Kryetari Halit Ringaj.
Perveç vizitave ne Xhamin e re te Pukes si dhe te Xhamise se vjeter te Koder Hanit nxenesit do zhvillojne edhe nje vizite ne zyren e Myftiut te rrethit Puke Gezim Kopani.
Ky eskursion mbeshtet nga Shoqata Bashkesia Kultura Islame Puke si dhe Myftinia e rrethit Puke.
Ne fund te eskursionit nxenesit dhe ne respekte te nxenesve shoqata ka rezevuar nje drek per tek Hani i Perparim Lacit Puke.

Puke 31.11.2015
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 1312
Piket : 18957
Respekti : 19
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : Shqiperi

http://forumivizitor.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi