identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


N/Kryetari i Komunitetit Mysliman Bujar Spahiu zhvillon vizite pune ne rrethin e Pukes

Shko poshtë

N/Kryetari i Komunitetit Mysliman Bujar Spahiu zhvillon vizite pune ne rrethin e Pukes

Mesazh nga Admin prej Sat Nov 28, 2015 5:39 pm


N/Kryetari i Komunitetit Mysliman te Shqiperise H.Bujar Spahiu i shoqeruar nga Kryevaizi i KMSH-se Lauren Luli
ka zhvilluar nje vizite pune ne rrethin e Pukes. Funksionari i KMSH-se zhvilloi disa takime ne rrethin e Pukes ku me kryesorja ishte ajo me Myftiun e rrethit Puke Gezim Kopani si dhe ne Xhamin e Re te qytetit te Pukes.

Gjate vizites ne Myftinine e rrethit Puke n/Kryetari i KMSH-se h.Bujar Spahiu u prit nga Myftiu i Pukes Gezim Kopani si dhe nga disa Anetare te Keshillit te Myftinise se rrethit Puke. Ne takim u diskutuan mbi organizimet e aktiviteteve si dhe te probleme qe kjo myftini has.

Date 27.11.2015
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 1312
Piket : 18957
Respekti : 19
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : Shqiperi

http://forumivizitor.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi