identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Myftinia Puke hap llogari ne fb per xhamiat e Pukes

Shko poshtë

Myftinia Puke hap llogari ne fb per xhamiat e Pukes

Mesazh nga Admin prej Tue Oct 13, 2015 12:19 pm

Prej dy muajsh Myftinia e rrethit Puke ka hapur logarit zyrtare te xhamiave te rrethit te Pukes duke filluar me:
Xhamia Puke, Xhamia Qerret, Xhamia Koder Hani, Xhamia Kabash, Xhamia Fushe Arrez, Xhamia e Kryesi si dhe Xhamia e Re Kryezi.
Sic duket hapja e ketyre llogarive behet me qellimin e te qenurit prane sa me shume besimtareve mysliman te rrethit te Pukes.
Ajo qe bie me shume ne sy eshte hapja e llogaris per Xhamin e Fushe Arrezit e cila sic duket vazhdon te jete nje nder objektivat kryresor te Myftinise se rrethit Puke.
Nderkohe ende nuk dihet se kur do hapen llogarit e xhamiave te tjera qe ka Myftinia e rrethit Puke.
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 1312
Piket : 18957
Respekti : 19
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : Shqiperi

http://forumivizitor.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi