identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Foto lajm: Kaligrafia me emrin e Muhametit në zyrën e komisionerit Fyle

Shko poshtë

Foto lajm: Kaligrafia me emrin e Muhametit në zyrën e komisionerit Fyle

Mesazh nga era prej Mon Jan 06, 2014 12:51 pm


komisionerit Stafan Fyle një politikan ortodoks me kombësi sllovake ndodhet një pikturë madhështore. Me sa duket Evropa ai nuk e ka alergji Islamin, kaligrafia me emrin e Muhamedit ( bekimet e Zotit qofshin mbi të) ne zyren e Komisionerit Fyle . Foto është siguruar gjatë vizitues sue Ilir Metës në zyrën e Fyles kur Komisioni Europian i mbylli dyert Shqipërisë dhe iu refuazua statusi vendit kandidat për BE. Të jetë tendecë, besim, atr, koleksion apo….?/opozita.com/
era
era

Numri i postimeve : 332
Piket : 870
Respekti : 102
Date e hyrjes : 25/03/2011
Mosha : 30
Vend ndodhja : Tirane

http://forumivizitor.albanianforum.net/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi