Forumi Kulturor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Fotografi - winter
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë EmptyFri Feb 09, 2024 11:28 am nga Arjeta

» Lidhja e fortë midis stomakut dhe shëndetit të tiroides
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë EmptyFri Feb 09, 2024 11:12 am nga Visiana

» Çfarë mund të tregojë fryrja e tepërt e stomakut për shëndetin
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë EmptyFri Feb 09, 2024 11:10 am nga Visiana

» Kurti në OKB: Nuk do të hakmerremi për vrasjen e 10 mijë qytetarëve tanë nga Serbia
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë EmptyFri Feb 09, 2024 11:01 am nga Albani

» Xhamia historike e Myftinisë Pukë , Kodërhani vatër përpjekjesh për Liri e Pavarësi të Atdheut
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë EmptyFri Feb 09, 2024 10:56 am nga Forum Kulturor

» Përurohet rindërtimi i xhamisë së vjetër të “ Kodër Hani ”, Pukë
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë EmptyFri Feb 09, 2024 10:54 am nga Forum Kulturor

» Fotografi te vjetra te Shqiperise
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë EmptyThu Sep 28, 2023 11:03 am nga Era

» Jo vetem mode por edhe ... - photo
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë EmptyThu Sep 28, 2023 10:34 am nga Bledari

» Vendim Kanunor Kishtar i at Nikolla Xhufka
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë EmptyThu Sep 28, 2023 10:03 am nga Donald

» Çifte - foto
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë EmptyThu Sep 28, 2023 9:23 am nga violeta

» Hixhab 2023 - 2024 Modele dhe style te ndryshme
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë EmptyThu Sep 28, 2023 9:16 am nga Esila

» Takim me Atëdhetarin dhe Artistin nga Medvegja
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë EmptyWed Sep 27, 2023 11:06 am nga Forum Kulturor

» Rexhep Abazi -Atëdhetari dhe Artisti nga Medvegja
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë EmptyWed Sep 27, 2023 11:05 am nga Forum Kulturor

» 100 VJET MYFTINIA PUKË 1923 - 2023
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë EmptyWed Sep 27, 2023 11:04 am nga Forum Kulturor

» Oda e Lumes dikur
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë EmptyWed Sep 27, 2023 11:03 am nga Forum Kulturor

Postuesit Kryesore
Admin (1314)
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_lcapTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Voting_barTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_rcap 
Forum Kulturor (928)
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_lcapTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Voting_barTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_rcap 
Albani (761)
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_lcapTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Voting_barTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_rcap 
Muslimanja (601)
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_lcapTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Voting_barTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_rcap 
emine (509)
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_lcapTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Voting_barTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_rcap 
Era (387)
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_lcapTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Voting_barTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_rcap 
Redi (338)
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_lcapTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Voting_barTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_rcap 
Visiana (198)
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_lcapTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Voting_barTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_rcap 
iDa (175)
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_lcapTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Voting_barTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_rcap 
Esila (153)
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_lcapTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Voting_barTumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_rcap 

Kush është në linjë
37 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 37 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 65 më Thu Dec 28, 2023 5:47 pm
Vizitor
Sondazh

Cilat tema te forumit lexoni me shume?

Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_lcap3%Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_rcap 3% [ 1 ]
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_lcap14%Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_rcap 14% [ 5 ]
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_lcap11%Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_rcap 11% [ 4 ]
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_lcap58%Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_rcap 58% [ 21 ]
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_lcap0%Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_rcap 0% [ 0 ]
Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_lcap14%Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Vote_rcap 14% [ 5 ]

Totali i votave : 36


Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë

Shko poshtë

Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë Empty Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë

Mesazh nga Redi Sat Dec 28, 2013 5:22 pm

Tumori më shpërfytyrues që mund të keni parë ndonjëherë 87671
Ky është pacienti me masën më të madhe të tumorit të regjistruar ndonjëherë nga njeriu. Huang Chuncai nga provinca Hunan në Kinë vuan nga një variant i rrallë i sëmundjes së rëndë që i shkakton rritje të pakontrolluar të qelizave të fytyrës. Mjekët kinezë ndërmorën të mërkurën një operacion të komplikuar duke i hequr 1.5 kilogram masë tumoriale në anën e majtë të fytyrës së tij, ndërkohë që do të duhen edhe disa operacione të tjera deri në heqjen përfundimtare të kësaj mase.

Pesë vjet më parë masa tumoriale e Huang peshonte rreth 15-kilogram, peshë që i ka deformuar shtyllën kurrizore. /albeu.com/
Redi
Redi
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 338
Piket : 850
Respekti : 12
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 42
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi