identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Dracula Simia, orkidea që ngjan me një majmun

Shko poshtë

Dracula Simia, orkidea që ngjan me një majmun

Mesazh nga era prej Tue Jun 18, 2013 7:42 pm
Duket e bërë nga dora e njeriut por ekzistojnë vërtetë. Dracula Simia është një lloj orkideje shumë e rrallë që jeton në pyjet e Perusë dhe në Ekuador, rreth 2000 metra mbi nivelin e detit. Ajo që e bën më të veçantë është fytyra e saj si e një majmuni në brendësi të së cilës ndodhen edhe disa pika të rralla, që të kujtojnë dhëmbët e një vampiri të Bram Stoker, prej së cilës ka marrë emrin. Ato lulëzojnë në çdo moment të vitit dhe aroma e tyre është shumë e ngjashme me atë të një portokalli të papjekur.(da.xha/BalkanWeb)
era
era

Numri i postimeve : 332
Piket : 870
Respekti : 102
Date e hyrjes : 25/03/2011
Mosha : 30
Vend ndodhja : Tirane

http://forumivizitor.albanianforum.net/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi