identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Afganistan, avioni humb kontrollin, përplaset në tokë

Shko poshtë

Afganistan, avioni humb kontrollin, përplaset në tokë

Mesazh nga iDa prej Wed May 01, 2013 7:36 pm

Keto janë fotot e një momenti të tmerrshëm, kur një avion mallrash privat ka rënë dhunshëm në tokë në Afganistan. Avioni me 7 anëtarë në bordin e tij humbi kontrollin sapo ishte ngritur nga baza ajrore amerikane e Bagram, në kryeqytetin afgan Kabul. Avioni po udhëtonte drejt Dubait. Rënia e Boeing 747-400 u filmua nga një dash kamera. Të shtatë anëtarët e ekuipazhit humbën jetën. Foto nga momenti i aksidentit dhe disa nga viktimat.(da.xha/BalkanWeb)

iDa
iDa

Numri i postimeve : 167
Piket : 553
Respekti : 100
Date e hyrjes : 10/06/2011
Mosha : 27
Vend ndodhja : Durres

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi