identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Google Maps njeh Kosovën!

Shko poshtë

Google Maps njeh Kosovën!

Mesazh nga iDa prej Mon Jan 14, 2013 11:13 pm

Google Maps, shërbimi online e hartave gjeografike më i përhapur në të gjithë botën e ka njohur Kosovën si shtet më vete.

Nëse hapni Google Maps dhe kërkoni Kosovë, atëherë do të hapet harta e shteti më të ri.

Kosova shpalli Pavarësinë e saj më 17 shkurt të vitit 2008, dhe deri më tani është njohur nga 92 shtete dhe nga 192 përfaqësues të OKB-së. Serbia e mbështetur edhe nga Rusi ende nuk e ka njohur Pavarësinë./ekuilibër/
avatar
iDa

Numri i postimeve : 167
Piket : 553
Respekti : 100
Date e hyrjes : 10/06/2011
Mosha : 27
Vend ndodhja : Durres

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi