identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Gjashte binjaket me te atin

Shko poshtë

Gjashte binjaket me te atin

Mesazh nga Admin prej Wed Feb 23, 2011 7:02 pm

X6! Familja amerikane qe po ben sensacion ne internet
Rozonno dhe Mia McGhee, nje cift nga Columbus, SHBA, u bene te famshem sa hap e mbyll syte, pasi postuan nje foto spektakolare ne Facebook. Rozonno (30 vjec) dhe Mia McGhee (29 vjec) pasi publikuan nje foto ne te cilen gjashtenjaket e tyre- olivia, Madison, Rozonno jr, Josiah, Elijah dhe Isaac- flene mbi shpatullat e te atit. Kjo foto i terhoqi vemendjen dhe Oprah Winfrey, e cila ftoi ciftin ne emisionin e saj. Keshtu, Rozonno dhe Mia arriten te impresiononin duke ju shkeputur dhe disa lot publikut, me historine e tyre te dashurise dhe perpjekjet per tu bere prinder ne 11 vjet martese.

Pas shume perpjekjesh dhe pas lindjes se vdekur te binjakeve, cifti arriti me ne fund te merrte lajmin e mire, kur degjuan nga dokturi t'u thoshte se do te beheshin prinder jo te nje as dy por te gjashte femijeve. Keta linden para tete muajsh. Per kujdesin e tyre ata shpenzojne cdo dite 50 shtytka dhe 30 shishe qumesht. Oprah u tregua bujare dhe u ofroi nje cek ne vleren e 250,000 dollareve.
________
Burimi: www.ikub.al
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 1312
Piket : 18957
Respekti : 19
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : Shqiperi

http://forumivizitor.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi