identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Foto e vitit 2011

Shko poshtë

Foto e vitit 2011

Mesazh nga Admin prej Sat Feb 12, 2011 10:03 am

Kjo qe po shikoni ne foto quhet Bibi Aisha. Eshte 18 vjecare nga Afganistani. Ajo ka fituar cimim e fotografise me te mire gazetareske per vitin 2011. Ne foto shikohet hunde dhe veshe te prere.
Shikoni fotot



Sipas informacineve shkaku i kesaj eshte pasi Bibi eshte ndare nga bashkeshorti dhe si denim i kan prere hunden dhe veshet.
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 1312
Piket : 18957
Respekti : 19
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : Shqiperi

http://forumivizitor.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto e vitit 2011

Mesazh nga Ebu Hanife prej Sat Feb 12, 2011 1:18 pm

Kjo me te vertet qe eshte nje akt shtazor.
Me vjen me te vertet shume keq
avatar
Ebu Hanife

Numri i postimeve : 15
Piket : 17
Respekti : 100
Date e hyrjes : 12/02/2011
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto e vitit 2011

Mesazh nga Gezim Kopani prej Sat Feb 12, 2011 1:20 pm

Ky veprim nuk asnje lidhje me fene islame.Ne asnje vend dhe asnje fjal nuk gjendet qe islami te thote: Bej e prej vesh e kembe
avatar
Gezim Kopani
Suportues
Suportues

Numri i postimeve : 88
Piket : 220
Respekti : 105
Date e hyrjes : 30/01/2011
Mosha : 35
Vend ndodhja : Pukë

http://gezim-kopani.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto e vitit 2011

Mesazh nga ibrahim hyseni prej Mon Sep 12, 2011 12:50 am

ska lithje as niher fjea me tradit feja esht fe tradita esht tradit

ibrahim hyseni

Numri i postimeve : 1
Piket : 1
Respekti : 50
Date e hyrjes : 12/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto e vitit 2011

Mesazh nga Muslimanja prej Mon Sep 12, 2011 8:23 pm

ibrahim hyseni shkruajti:ska lithje as niher fjea me tradit feja esht fe tradita esht tradit

ashtu eshte, normalisht qe ska lidhje me fene
avatar
Muslimanja
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 598
Piket : 1922
Respekti : 9
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 39
Vend ndodhja : Tirane

http://islami-puke.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto e vitit 2011

Mesazh nga idrizi prej Mon Jul 16, 2012 11:27 pm

kjo eshte nje krim barbar i bere asaj femre, nji njeri qe e quan veten njeri nuk i ben keto pun

idrizi

Numri i postimeve : 1
Piket : 1
Respekti : 50
Date e hyrjes : 16/07/2012
Vend ndodhja : holand

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Foto e vitit 2011

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi