identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Shko poshtë

Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga xixellonja prej Tue Jun 14, 2011 1:54 pm

Fustane dhe modele nuserije:

xixellonja
xixellonja

Numri i postimeve : 18
Piket : 22
Respekti : 100
Date e hyrjes : 09/06/2011
Mosha : 29
Vend ndodhja : Ulqin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga princesha prej Tue Jun 14, 2011 2:15 pm

Ja edhe disa foto nga une.
princesha
princesha

Numri i postimeve : 61
Piket : 124
Respekti : 101
Date e hyrjes : 04/06/2011
Mosha : 29
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Muslimanja prej Tue Jun 14, 2011 2:18 pm

Shume te bukura, ja edhe disa foto te tjera nga une.
Muslimanja
Muslimanja
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 598
Piket : 1922
Respekti : 9
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 40
Vend ndodhja : Tirane

http://islami-puke.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Muslimanja prej Tue Jun 14, 2011 2:19 pm

Muslimanja
Muslimanja
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 598
Piket : 1922
Respekti : 9
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 40
Vend ndodhja : Tirane

http://islami-puke.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Elda prej Tue Jun 14, 2011 2:23 pm

Elda
Elda

Numri i postimeve : 42
Piket : 74
Respekti : 100
Date e hyrjes : 28/02/2011
Mosha : 23
Vend ndodhja : shkoder

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Esila prej Tue Jun 14, 2011 2:27 pm

Marshallah Shume te bukura!
Esila
Esila

Numri i postimeve : 136
Piket : 343
Respekti : 104
Date e hyrjes : 09/06/2011
Mosha : 31
Vend ndodhja : Elbasan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga dorina prej Tue Jun 14, 2011 2:36 pm

dorina
dorina

Numri i postimeve : 20
Piket : 18
Respekti : 100
Date e hyrjes : 25/04/2011
Mosha : 33
Vend ndodhja : Lezh

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga dorina prej Tue Jun 14, 2011 2:43 pm

dorina
dorina

Numri i postimeve : 20
Piket : 18
Respekti : 100
Date e hyrjes : 25/04/2011
Mosha : 33
Vend ndodhja : Lezh

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Lorena Spaiu prej Tue Jun 14, 2011 2:48 pm

Lorena Spaiu
Lorena Spaiu

Numri i postimeve : 19
Piket : 40
Respekti : 103
Date e hyrjes : 12/05/2011
Mosha : 30
Vend ndodhja : Paris

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Redi prej Tue Jun 14, 2011 2:49 pm

ore skeni pun tjeter ju e mbusht forumin me fote nusesh ?!
Redi
Redi
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 338
Piket : 850
Respekti : 12
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 37
Vend ndodhja : Tirane

http://islami-puke.webs.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga ersa prej Tue Jun 14, 2011 2:52 pm

ersa
ersa

Numri i postimeve : 54
Piket : 100
Respekti : 101
Date e hyrjes : 25/03/2011
Mosha : 26
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Xheo prej Wed Jun 15, 2011 9:20 pm

shume te bukura, por sa kushtojne?

Xheo

Numri i postimeve : 3
Piket : 3
Respekti : 100
Date e hyrjes : 15/03/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Sweet Angele prej Wed Jun 15, 2011 9:27 pm

Xheo nuk jane per ne po lere mos e pyet me mire
Sweet Angele
Sweet Angele

Numri i postimeve : 28
Piket : 42
Respekti : 100
Date e hyrjes : 01/03/2011
Mosha : 28
Vend ndodhja : Elbasan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Monika prej Sat Sep 03, 2011 5:46 pm

vaaa shume shume sexy,
Monika
Monika

Numri i postimeve : 52
Piket : 131
Respekti : 51
Date e hyrjes : 03/09/2011
Mosha : 29
Vend ndodhja : Sarande

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Prizenali prej Fri Dec 18, 2015 10:20 am

cool
Prizenali
Prizenali

Numri i postimeve : 46
Piket : 141
Respekti : 100
Date e hyrjes : 27/02/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi