identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Vendi ku Hz.Adem dhe hz. Hava jan mashtruar nga shejtani

Shko poshtë

Vendi ku Hz.Adem dhe hz. Hava jan mashtruar nga shejtani

Mesazh nga Admin prej Fri Jun 03, 2011 10:03 am

Pas lajmit nga nje coban arkiologet Turq kan vazhduar kerkimet ne vendin e quajtur "Gobekli tepe" Ky vend ndodhet ne Sanliurfa te Turqise. Sipas arkiologeve mendohet se ketu Hz. Adem dhe hz. Hava jane mashtruar nga shejtani.
/sabah/
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 1312
Piket : 18957
Respekti : 19
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 20
Vend ndodhja : Shqiperi

http://forumivizitor.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vendi ku Hz.Adem dhe hz. Hava jan mashtruar nga shejtani

Mesazh nga Jasmina prej Fri Jun 03, 2011 10:13 am

cfare nuk lexon njeriu sot
Jasmina
Jasmina

Numri i postimeve : 20
Piket : 30
Respekti : 100
Date e hyrjes : 26/02/2011
Mosha : 38
Vend ndodhja : Elbasan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi